Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Jiangyin Youwei Metal Products Co., Ltd.

Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla hiç hayal kırıklığına uğramadım.

—— Jerry

Mallarınızı geçen perşembe aldık ve ürünlerinizin kalitesinden çok memnunuz.

—— Lionel Lobo

Ben sohbet şimdi

Jiangyin Youwei Metal Products Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Jiangyin Youwei Metal Products Co., Ltd. Jiangyin Youwei Metal Products Co., Ltd. Jiangyin Youwei Metal Products Co., Ltd. Jiangyin Youwei Metal Products Co., Ltd. Jiangyin Youwei Metal Products Co., Ltd. Jiangyin Youwei Metal Products Co., Ltd. Jiangyin Youwei Metal Products Co., Ltd.
Yerinde Kalıp İmalatı Damgalama Atölyesi CNC İşleme Atölyesi İkincil Operasyon Çalıştayı Muayene Atölyemiz Yerinde Kalıp İmalatı CNC İşleme Atölyesi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Sen Wei
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 80% - 90%
Youwei Metal Technology, tüm özel metal gereksinimlerinizi karşılamayı taahhüt eden gelişmiş bir one-stop metal servis şirketidir. Mühendislik tasarım yardımı, imalat maliyeti analizi, prototipleme, üretim ve lojistik sunumundan uçtan uca çeşitli hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Çeşitli metal malzemelerle çalışarak, dünyanın dört bir yanındaki müşterilere çok çeşitli endüstrileri kapsayan damgalama parçaları, sac levha parçaları, cnc işleme parçaları ve boru imalat parçaları üretiyoruz. Üretim kalite kontrol standartlarının en titizliğini sürdürüyoruz.

Buna ek olarak, parçalarınızın üretiminde sizin için önemli tasarruflar sağlayan tüm özel araçları şirket içinde üretiyoruz. Sadece sizin için çalışmaktan daha fazlasını yapıyoruz, aynı zamanda üretim zorluklarınızı kendimiz olduğu gibi ele almak için sizinle birlikte çalışıyoruz ve katma değerli bir ilişki oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız.

Youwei, hassas damgalama, sac metal imalatı ve CNC işlemenin mevcut taleplerini karşılamak için ekipmanlarımıza sürekli yatırım yapmakta ve çalışanlarımızı en son üretim teknolojileri konusunda sürekli olarak eğitmektedir. Uzman ekibimiz, kısa dönem damgalama, uzun dönem damgalama ve çeşitli sac metal imalatları için en karmaşık üretim zorluklarını ele almak üzere eğitilmiştir.

Biz burada Youwei olarak kendimiz damgalama, sac imalat, CNC işleme beceri ve uzmanlık bulunmaktadır. Tüm sektör temsilcileriyle konuşmaktan zevk alıyoruz.

Size sunabileceğimiz avantajları düşünün!

  • Hassas imalat parçaları için tüm fason üretim ihtiyaçlarınız için tek adresiniz. Mühendislik, aletler, fikstürler, prototipleme, hassas damgalama, hassas CNC işleme, döküm, sac metal kesme, CNC bükme, CNC delme, kaynak ve montaj - komple yetenekler sunuyoruz.
  • Montaj, yerleştirme, kaynak, taşlama, kaplama, toz boya ve paketleme dahil olmak üzere eksiksiz küçük, orta veya büyük boyutlu mekanik montajlar için kaynağınız.
  • Tam Zamanında kaydımızla gurur duyuyoruz. Tüm Yolanda çalışanları, her seferinde kendi spesifikasyonlarınıza göre parça üretmeye kendini adamıştır.
  • Müşterilerimizin beklentilerini aşmak istiyoruz. Projeniz ister büyük ister küçük, Yolanda, projenizin beklentilerinizi karşıladığından emin olmak için tüm kaynaklarımızı taahhüt eder.
  • Biz hassas metal işleme uzmanıyız; başkalarının yapamayacağı sıkı tolerans, karmaşık parçaları yapıyoruz.
  • “Kalite” ve “Hizmet” in yeterli olmadığının farkındayız, Yolanda'da size bağlıyız. Siz tatmin olana kadar memnun değiliz. Sonuçta, ürettiğimiz ürününüz ve başarınız başarımızdır.

İletişim bilgileri
Jiangyin Youwei Metal Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. kylie

Tel: 86-13771226863

Faks: 86-510-86211770

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)